درباره نقطه‌ویرگول

 

مجموعه آموزشی نقطه ویرگول متشکل از گروه روانشناسی است که به منظور ارتقا سطح کیفی جامعه فعالیت می‌نماید.

ارتقا سطح کیفی جامعه نیازمند کسب مهارت‌هایی است که سبب توانمندی افراد در سطوح مختلف زندگی می‌گردد.

توانمند شدن با افزایش آگاهی میسر می‌شود و جهان امروز جهان آگاهی است و آگاهی کسب‌کردنی است. ما با ارائه برنامه‌های هدفمند در زمینه‌های مختلف سعی در افزایش آگاهی گروه‌‌های هدف خود می‌نماییم. بدین منظور گروه‌های هدف در پروتکل ما شامل:

⇐ والدین عزیز

⇐ فرزندان

⇐ معلمان و مسولان مدارس

⇐ و همه کسانی که به نحوی در امر تعلیم و پرورش کودکان سهیم هستند.

آنچه به والدین ارائه می‌دهیم مجموعه ای از اطلاعات به روز و ارزشمند در خصوص فرزندپروری است که به تفکیک گروه سنی و تحت عناوین متنوع، متناسب با نیاز ایشان در اختیارشان قرار می‌گیرد. از جمله مسائل مهم در این حیطه مسائل مربوط به نوجوانان است مانند ویژگی‌های سنی نوجوانان، چالش‌های مرتبط با این گروه، مسائل مربوط به بلوغ، مسائل مربوط به دنیای مجازی، امور مربوط به ارتباط متقابل والدین و نوجوانان و ده‌ها مورد از این موارد.

بازی درمانی فعالیتی است که برای کودکان عزیز ارائه می شود. هدف از این مجموعه فعالیت‌ها ایجاد فضایی شاد و مفرح برای کودکان است تا ضمن اینکه به کودکانه‌های خود می‌پردازند مشکلات و اختلالات احتمالی خویش را در قالب بازی رفع نمایند. سعی می‌شود از فضای خشک و سخت‌گیرانه فضاهای آموزشی فاصله بگیریم و نوع جدیدی از آموزش را با کودکان عملی سازیم. از جمله مسائل کودکان مشکلات مربوط به اختلالات یادگیری است که خدمتی مربوط به کودکانمان است، سعی نموده‌ایم فضایی مفرح و شاد را برای پیشگیری و درمان اختلالات یادگیری تعریف نماییم تا کودکانمان به دور از هر گونه نگرانی و اضطراب بیاموزند، لذت ببرند و توانمند شوند.

پیشگیری و درمان اختلالات یادگیری مهارتی هدفمند است برای کودکانی که دچار اختلال یادگیری هستند. سعی بر آن است تا با همکاری و آموزش معلمین عزیز و افزایش سطح آگاهی تعلیم دهندگان، همچنین اولیای عزیز الگوی جدیدی از آموزش را دراختیار ایشان قرار دهیم تا در فضایی مطلوب‌تر مشکلات آموزشی دانش آموزان را رفع نمایند و به کمک روش‌های جدید مهارت‌های ایشان را افزایش دهند.

تشخیص و درمان اختلالات یادگیری نیازمند انجام آزمون‌های استاندارد شده‌ای است که به تشخیص نقاط ضعف می‌پردازد تا ارزیابی دقیق‌تری صورت پذیرد و در نهایت پروتکل درمانی ویژه هر فراگیر ارائه شود.

ما در این مرکز به انجام آزمون‌های تشخیصی به ویژه آزمون‌های مرتبط با اختلالات یادگیری مبادرت می‌نماییم.

 

 

 

 لیست خدمات ما

mihandemoدرباره ما